Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 131RS

TYP: dom, bliźniak, do wykończenia

LOKALIZACJA: Dąbrowa Szlachecka

GMINA: Czernichów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 102 m2

CENA: 499 000 zł

CENA /1M2: 4 892 zł

LICZBA POKOI: 4

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 2,50 ar

OPIS: BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej około 102m2 w zabudowie bliźniaczej (połowa bliźniaka stanowi niezależny lokal mieszkalny) położony na działce o powierzchni około 2,5 ara. Obecnie trwają prace budowlane - do tej pory wykonano ściany, strop i rozpoczęto budowę dachu. Inwestycja została podzielona na 5 etapów (1- stan zero, 2-stan surowy parteru, 3-stan surowy zamknięty, 4-stan surowy zamknięty z instalacjami wewnętrznymi, tynkami wewnętrznymi i wylewkami, 5-stan deweloperski). Istnieje możliwość podpisania umowy deweloperskiej.

Na parterze: pokój dzienny z otwartą kuchnią, gabinet (można nie wydzielać i dzięki temu powiększyć pokój dzienny), toaleta i przedpokój.
Na piętrze: 3 sypialnie oraz łazienka

Każdy lokal posiada niezależne ogrzewanie gazowe (nowoczesny piec kondensacyjny z zasobnikiem c.w.u). Ogrzewanie podłogowe w łazienkach, strefie wejściowej oraz w aneksie kuchennym; w pozostałych pomieszczeniach grzejniki.

Dom odznacza się bardzo funkcjonalną architekturą, niewielkimi skosami na poddaszu, bardzo jasnymi pomieszczeniami z dużymi przeszkleniami (nowoczesne okna dwukomorowe – trzyszybowe z CIEPŁYM/SZCZELNYM montażem). Utwardzona droga dojazdowa, wybrukowane miejsca parkingowe oraz dojścia do budynków.

Media: prąd, woda, gaz, szambo.

Okolica bardzo spokojna. Dom jest usytuowany w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych.
Odległość od ścisłego centrum Krakowa to ok. 16km (ul. Zwierzyniecka), odległość od obwodnicy Krakowa ok. 6,5km. W niewielkiej odległości znajduje się miejscowość Liszki, zalew Kryspinów, Zespół Sportowo-Rekreacyjny Radosna Nowina 2000 (baseny, siłownia), oraz mnóstwo terenów zielonych.

Podana cena jest ceną brutto i dotyczy domu od strony północnej. Lokal od strony południowej jest droższy o 20 tys. zł.

Kupujący nie płaci prowizji ani podatku 2% PCC u notariusza.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Prąd, woda, gaz, szambo.

KONTAKT: 506-127-636

 

Dąbrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 69
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A