Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK WTÓRNY)  -  OFERTA NR: 485aMS1

TYP: dom, wolno stojący, do zamieszkania

LOKALIZACJA: Garlica Duchowna

GMINA: Zielonki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 110 m2

CENA: 630 000 zł

CENA /1M2: 5 727 zł

LICZBA POKOI: 3

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 17,58 ar

OPIS: Do sprzedaży budynek mieszkalny o pow. ok. 110m2, pochodzącym z lat 50-tych po remoncie, na działce 17,58 ar w Garlicy Duchownej gm. Zielonki.

Dom drewniany, obity jest sidingiem, w całości podpiwniczony, z oknami PCV, dach pokryty blachą (19 lat). Wzmocnione fundamenty + izolacja, wylewki w piwnicy, ocieplony strop na strychu, wymienione wsady kominowe do pieca gazowego. C.O . gazowe - piec 2-funkcyjny. Dom składa się z 3 pokoi, 2 kuchni, łazienki. Układ pomieszczeń w amfiladzie. Dwa niezależne wejścia do budynku.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wskaźnik zabudowy terenu do 40%, a pow. Biologicznie czynna min. 60%. Wysokość do kalenicy do 9 m z kątem nachylenia dachu 35 – 45 stopni. Rozpiętość dachu, mierzona po obrysie ścian nie powinna przekraczać 9,5m. Dopuszczalna niwelacja terenu do 1m. Należy zapewnić 3 miejsca postojowe na lokal mieszkalny (naziemne lub garaże).


Media: woda, gaz, siła, szambo (jest kanalizacja - należy wykonać przyłącz). Wymiary działki: szer. ok. 40 m i dł. ok. 45 m.

Działka ogrodzona z nasadzeniem drzew i krzewów. W sąsiedztwie domki jednorodzinne. W okolicy sklep, szkoła, przystanek autobusowy, kościół.

Dojazd do domku drogą powiatową, asfaltową.

Cena 630 tys. zł do negocjacji.

MEDIA: woda, gaz, siła, szambo (jest kanalizacja - należy wykonać przyłącz)

KONTAKT: 513-122-202

 

Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
Garlica Duchowna
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 122
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A