Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 448MS1

TYP: dom, wolno stojący, do zamieszkania

LOKALIZACJA: Kryspinów (Zaolsze)

GMINA: Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 150 m2

CENA: 1 190 000 zł

CENA /1M2: 7 933 zł

LICZBA POKOI: 5

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 3,30 ar

OPIS: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Do sprzedaży dom w Kryspinowie w zabudowie bliźniaczej (segment bliźniaka) o pow. użytkowej 150m2 i działce 3,3 ar. Budynek wybudowany wg projektu ,,Dom w Klematisach 7 (BA)” firmy Archon. Budynek w pełni wykończony, do zamieszkania (brak lamp w pokojach i mebli, poza zabudową kuchenną). Dom w nowoczesnym stylu z dużymi przeszkleniami, które bardzo dobrze doświetlają wnętrze i otwierają widok na ogród.
Na parterze znajduje się wygodna strefa dzienna, na którą składa się: wiatrołap z wejściem do garażu, hol, pokój/gabinet, łazienka, otwarta kuchnia (meble kuchenne wraz z lodówką, zmywarką, piekarnikiem i mikrofalówką w zabudowie), salon z kominkiem i jadalnią, gdzie zmieści się duży stół, kotłownia (piec C.O. wraz z zasobnikiem wody) i garaż. W strefie nocnej, na poddaszu znajduje się: główna sypialnia z balkonem i garderobą, 2 pokoje, które pomieszczą szafy, regały i biurka, ogólnodostępna łazienka i hol. Wszystkie powierzchnie podane na załączonych rzutach.

Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, ocieplony 20cm styropianem, a poddasze 30 cm wełną. Dach pokryty dachówką. Okna 3-szybowe firmy Dako. W całym domu ogrzewanie podłogowe.

Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowych domków jednorodzinnych w modnej części Kryspinowa. Ciche i spokojne miejsce.


Cena 1.190.000 zł brutto (kupujący nie płaci PCC).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na miejscu.

MEDIA: wszystkie

KONTAKT: 513-122-202

 

Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
Kryspinów
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 57
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A