Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 456MS1

TYP: dom, wolno stojący, do wykończenia

LOKALIZACJA: Piekary

GMINA: Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 362 m2

CENA: 2 200 000 zł

CENA /1M2: 6 077 zł

LICZBA POKOI: 5

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 10,50 ar

OPIS: Do sprzedaży dom o pow. całkowitej 362 m2 w Piekarach k/Krakowa na działce o pow. 10,5 ar.
Jest to jedno z fajniejszych miejsc koło Krakowa z bardzo dobrym dojazdem do centrum Krakowa, lotniska i obwodnicy. Dom położony jest w rejonie, gdzie od kilku lat powstają nowe budynki mieszkalne. W miarę niedaleko do zalewu w Kryspinowie (ok. 2km), blisko terenów spacerowo- rekreacyjnych. Dojazd drogą gminną asfaltową i częściowo dobrze utwardzoną.

Budynek oddany w stanie deweloperskim, budowany przez osobę prywatną, metodą tradycyjną. Ściany z pustaka ceramicznego Porotherm 25 + styropian grafitowy Austrotehrm 15 cm + tynk silikonowy. Dach pokryty dachówką Brass Turmalin. Okna PCV Veka. Drzwi wejściowe i brama garażowa Hormann. W środku tynki gipsowe, wylewki anhydrytowe. Instalacja klimatyzacji (strefa dzienna oraz główna sypialnia) oraz wentylacja mechaniczna. Ogrzewanie podłogowe w całym domu, w tym także w garażu.
Dodatkowo projekt wnętrza domu.

W części parterowej budynku (o pow. mieszkalnej 105,2m2) znajduje się strefa dzienna (kuchnia-salon-jadalnia-hol), wiatrołap, biuro, łazienka, kotłownia oraz 2-stanowiskowy garaż.
Na piętrze (pow. mieszkalna 106,51m2) znajdują się: 3 sypialnie, w tym główna sypialnia z łazienką i 2 garderobami plus taras o pow. 23,52m2, druga łazienka, suszarnia i antresola nad salonem.
Wszystkie powierzchnie podane na załączonych rzutach domu.

Dane liczbowe budynku:
pow. zabudowy 202 m2
pow. całkowita 362 m2
kubatura 1261 m3
długość budynku 19,10 m
szerokość budynku 13,50 m
wysokość budynku 9 m

Cena: 2 200 000 zł do negocjacji

Jest to świetne miejsce na odpoczynek po całodziennym dniu pracy. Blisko tereny zielone, a dodatkowo ładny widok na okolice z piętra domu (poddasza), który umili przyjemnie popołudnie w domu, zwłaszcza z dużego tarasu nad garażem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na miejscu.

MEDIA: wszystkie

KONTAKT: 513-122-202

 

Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
Piekary
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 32
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A