Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK WTÓRNY)  -  OFERTA NR: 380MS1

TYP: dom, wolno stojący, do remontu

LOKALIZACJA: Brzezie

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 280 m2

CENA: 999 000 zł

CENA /1M2: 3 568 zł

LICZBA POKOI: 4

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 15,26 ar

OPIS: Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 280m2 w Brzeziu gm. Zabierzów. Budynek zbudowany w 2000 roku w tradycyjnej technologii z pustaka MAX-a + styropian. Dach pokryty blachodachówką. Okna plastikowe, połaciowe drewniane. C.O. gazowe. Instalacja alarmowa, Internet, TV Sat, telefon stacjonarny.
Dom składa się z 3 kondygnacji:
1. piwnica: kotłownia, pralnia, sucha sauna, schowek pod schodami. Pomieszczenia w piwnicy ogrzewane, pralnia z oknem.
2. parter: wiatrołap, garderoba, pokój gościnny, WC z oknem (możliwość montażu prysznica), salon z kominkiem, jadalnia, osobna kuchnia z meblami na wymiar + sprzęt AGD (możliwość otwarcia kuchni na salon), spiżarka + wyjście na ogród.
3. poddasze: 2 sypialnie z garderobami, otwarta przestrzeń (po stawieniu ścianek, możliwość 2 dodatkowych pokoi- tak pierwotnie przewidywał plan), duża łazienka z wanną.

Działka o pow. 15,26 ar, ogrodzona i obsadzona tujami (cała działka wzdłuż granic), tworzącymi mikroklimat, który jest odgrodzony od świata zewnętrznego, dający poczucie mieszkania w lesie. Wymiary działki: ok. 24 m na ok. 63 m. Ogród w pełni zagospodarowany. Grill murowany pod dachem. Na terenie ogrodu znajduje się murowany basen o wymiarach 5x10 m na głębokość 2,5m. Garaż wolnostojący na 2 samochody plus dodatkowo wiata przy domu na 1 auto. Brama wjazdowa na pilota.
Ciche i spokojne miejsce.
Dojazd drogą gminną asfaltową. Niedaleko do szkoły, sklepu, przystanku autobusowego i kościoła. Dobry dojazd do obwodnicy Krakowa i lotniska.

Istnieje możliwość zamiany na 2 lub 3 mieszkania w Krakowie.

Cena: 999 tys. zł do negocjacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na miejscu.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: wszytskie media

KONTAKT: 513-122-202

 

Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
Brzezie
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 751
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A