Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK WTÓRNY)  -  OFERTA NR: 59RS

TYP: dom, wolno stojący, do zamieszkania

LOKALIZACJA: Kraków (Zakamycze)

GMINA: Kraków (powiat Kraków, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 322 m2

CENA: 2 400 000 zł

CENA /1M2: 7 453 zł

LICZBA POKOI: 5

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 12,00 ar

OPIS: Funkcjonalny budynek mieszkalny wolnostojący położony na wzniesieniu w bardzo atrakcyjnym miejscu w Krakowie na Zakamyczu. Dom o powierzchni użytkowej 322m2 (całkowita to 443m2) posiada 3 kondygnacje. Parter i poddasze pełnią funkcje mieszkalne, natomiast przyziemie (około 80 m2) pełni funkcję biurową. Budynek solidnie zbudowany z bardzo wysokiej klasy materiałów (beton basenowy w kondygnacji podziemnej). Dom wyposażony w wentylację grawitacyjną nawiewno-wywieną, klimatyzację, system alarmowy, monitoring, rolety antywłamaniowe, kominek, centralne ogrzewanie gazowe.

Na parterze obszerny pokój dzienny, kuchnia, garderoba, toaleta, hall oraz duży garaż dwustanowiskowy.

Na piętrze: bardzo przestronna sypialnia (37m2) wraz z łazienką z prysznicem (może stanowić osobne mieszkanie), 3 sypialnie, łazienka z wanną, garderoba.

W przyziemiu: otwarta przestrzeń o powierzchni 66m2, łazienka, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie gospodarcze. Ta kondygnacja posiada dodatkowe wejście z zewnątrz. Z uwagi wysokie pomieszczenia oraz na okna przy suficie przestrzeń może swobodnie pełnić funkcje mieszkalne.

Dom położony na obszernej działce 12-arowej z urządzonym ogrodem oraz altaną. Budynek jest tak usytuowany, że daje możliwość budowy drugiego domu w przyszłości. Przestrzenny widok na okolicę. Miejsce bardzo spokojne. W okolicy sklep, przystanek MPK, Las Wolski i tereny rekreacyjne. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta oraz na obwodnicę. Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636.

MEDIA: Pełne wraz z kanalizacją..

KONTAKT: 506-127-636

 

Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 250
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A