Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 71RS

TYP: dom, bliźniak, do wykończenia

LOKALIZACJA: Szyce

GMINA: Wielka Wieś (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 98 m2

CENA: 420 000 zł

CENA /1M2: 4 286 zł

LICZBA POKOI: 4

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 2,85 ar

OPIS: W trakcie realizacji dom o powierzchni użytkowej 97,7m2 w zabudowie bliźniaczej, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego. Przewidywany termin zakończenia prac to czerwiec 2019. Wygodny, przestronny i funkcjonalny budynek położony na działce o powierzchni około 2,85 ar. UWAGA: wykusze boczne widoczne na wizualizacji nie będą realizowane - ściana będzie prosta zgodnie z rzutami elewacji.

Na parterze duża otwarta przestrzeń, w której znajduje się pokój dzienny z jadalnią oraz kuchnią. Ponadto, łazienka oraz przedpokój. Na poddaszu: 3 sypialnie i łazienka.

STANDARD WYKOŃCZENIA: konstrukcja tradycyjna, murowana z pustaka ceramicznego gr. 25 cm z dociepleniem ściany styropianem o gr. 15 cm z tynkiem akrylowym. Wykończenie wewnętrzne ścian tynki trójwarstwowe wapienno-cementowe. Fundamenty i stropy monolityczne żelbetowe wykonane na mokro. Schody na poddasze betonowe bez wykończenia. Balkon (płyta żelbetowa) z wykończeniem z posadzką betonową docieplona styrodurem XPS 5 cm, balustrady stalowe. Dach z więźbą tradycyjną drewnianą kryty dachówką ceramiczną. Wykończenie poddasza: wełna 15 cm między krokwiami + wełna 15 cm przed krokwiami. Płyty G-K na ruszcie stalowym. Spoiny płyt przygotowane pod malowanie. Posadzki betonowe na parterze docieplone styropianem EPS 80 o grubości 10 cm, na poddaszu EPS 80 o grubości 5 cm. Wyposażenie w instalację: elektryczna bez osprzętu, wod-kan. bez osprzętu, centralne ogrzewanie podłogowe w częściach łazienek, kuchni, korytarza, wiatrołap pozostałe grzejnikowe bez osprzętu, alarmowa, antenowa oraz domofon. W łazience-kotłowni na parterze instalacja przygotowana pod montaż kotła gazowego kondensacyjnego. Salon podejście do komina dymowego (pod kominek). Stolarka okienna z PCV. Drzwi wejściowe stalowe docieplone – kolor złoty dąb. Teren zewnętrzny: ogrodzenie systemowe panelowe, brama wjazdowa z furtką. Taras na wyjściu z salonu (kostka brukowa). Tereny utwardzone przed budynkiem kostka brukowa. Treny zielone wyplantowane. Kominy spalinowe i dymowe systemowe Schiedel. Przyłącza: gazowe, wod.-kan., elektryczne. Każdy budynek posiada miejsce postojowe z kostki brukowej.

W pobliżu przystanek MPK, szkoła, sklep. Bardzo dobry dojazd do Krakowa. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2% PCC.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636.

MEDIA: Pełne. Prąd, woda, gaz i kanalizacja.

KONTAKT: 506-127-636

 

Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
Szyce
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 113
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-148 Kraków, ul. Lindego 1