Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 82ARS21

TYP: dom, wolno stojący, do wykończenia

LOKALIZACJA: Tomaszowice

GMINA: Wielka Wieś (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 279 m2

CENA: 1 150 000 zł

CENA /1M2: 4 122 zł

LICZBA POKOI: 7

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 29,00 ar

OPIS: Nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 279 mkw. Budynek położony na wzniesieniu na imponującej 15-arowej działce (15 arów zostanie wydzielone z większego terenu) w bardzo spokojnym miejscu w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

NA PARTERZE: słoneczny pokój dzienny połączony z jadalnią z wyjściem na taras, otwarta kuchnia, duża spiżarnia, sypialnia, gabinet, łazienka, hall, przedpokój, garaż dwustanowiskowy, kotłowania i pomieszczenie gospodarcze (możliwość urządzenia sauny).

NA PIĘTRZE: Duży apartament małżeński z 2 garderobami, biblioteką, balkonem oraz prywatną dużą łazienką. Ponadto 3 sypialnie z dwiema garderobami, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.

Wysoki standard wykończenia: dachówka ceramiczna firmy Brass, okna PCV Oknoplast, połaciowe Fakro, automatyczna, segmentowa brama garażowa Wiśniowski. Instalacje: okablowanie do klimatyzacji na parterze w salonie i w sypialniach na poddaszu, ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazienkach na poddaszu, odkurzacz centralny w całym budynku, instalacja alarmowa oraz monitoringu (dla 5 kamer zewnętrznych). Ponadto, wykonana została studnia chłonna na deszczówkę (10m3) do wykorzystania do prac ogrodowych. Dom jest podłączony do wszystkich mediów: prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Istnieje możliwość zakupu domu na większej 26-arowej działce. Cena to 1,5 mln zł do negocjacji.

W pobliżu przystanek MPK, sklep. W okolicy liczne tereny rekreacyjne. Bardzo szybki dojazd do Krakowa. Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Pełne: prąd, woda, gaz i kanalizacja w budynku.

KONTAKT: 506-127-636

 

Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
Tomaszowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 227
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A