Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 450MS1

TYP: dom, bliźniak, do wykończenia

LOKALIZACJA: Bolechowice

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 161 m2

CENA: 550 000 zł

CENA /1M2: 3 416 zł

LICZBA POKOI: 4

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 4,40 ar

OPIS: Kupujący nie płaci prowizji.

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bolechowicach gm. Zabierzów. Budynek wybudowany według projektu firmy Archon „Dom pod Miłorzębem GB” wraz ze zmianami.
Powierzchnia całkowita 161,73 m2; pow. użytkowa 113,33 m2. Działka o pow. 440m2.

Na parterze znajduje się: wiatrołap, hol, łazienka, salon z jadalnią, kuchnia oraz garaż na 1 auto. Na poddaszu znajdują się: 3 sypialnie, łazienka, garderoba.

Dom oddany w stanie deweloperskim. Wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, instalacja TV oraz alarmowa. Drzwi drewniane, brama garażowa segmentowa na pilota, dachówka Braas, okna 3 szybowe siedmiokomorowe, ocieplenie poddasza – 30cm wełna. W całym domu ogrzewanie podłogowe. Dom wybudowany z pustaka ceramicznego Porotherm Wienerberger, Leier 25 P+W, ocieplony 20cm styropianem.
Drogi wewnętrzne oraz podjazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.
Dom znajduje się na mini osiedlu w cichej i spokojnej okolicy z przestrzennym widokiem na stronę wschodnio – południową. W sąsiedztwie nowe domy oraz łąki. Dużo terenów rekreacyjnych w okolicy.
Niedaleko do szkoły, sklepu, kościoła, przystanku autobusowego. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy, lotniska i Krakowa. W odl. ok. 2 km znajduje się stacja PKP w Zabierzowie.

Cena 550 tys. zł brutto (kupujący nie płaci podatku PCC - sprzedający wystawia fakturę VAT).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na miejscu. Solidny i sprawdzony deweloper, który zrealizował już sporo inwestycji i ma sporo zadowolonych klientów.

MEDIA: wszystkie

KONTAKT: 513-122-202

 

Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 60
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A