Nieruchomości Mila

DOM NA SPRZEDAŻ (RYNEK PIERWOTNY)  -  OFERTA NR: 94RS

TYP: dom, bliźniak, do wykończenia

LOKALIZACJA: Rączna (na szczycie wzniesienia)

GMINA: Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 109 m2

CENA: 520 000 zł

CENA /1M2: 4 771 zł

LICZBA POKOI: 4

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 2,35 ar

OPIS: BEZ PROWIZJI! Nowa, kameralna inwestycja składająca się z 7 domów (6 w zabudowie bliźniaczej oraz 1 wolnostojący) położone na szczycie wzgórza z imponującymi widokami. Budynki są w trakcie realizacji (odbiór przewidziany na wrzesień br.) i zostaną doprowadzone do stanu deweloperskiego. Każdy z domów stanowi osobną nieruchomość (nie lokal). Dojazd drogą asfaltową.

Domy o odznaczają się nowoczesną i bardzo funkcjonalna architekturą. Powierzchnia użytkowa to 95m2 dwie kondygnacje oraz 14m2 na strychu. Powierzchnia całkowita to 131,7m3. Na piętrze praktycznie brak skosów i w związku z tym powierzchnia jest niemal identyczna jak na parterze (do wykorzystania również strych).

NA PARTERZE: wygodny przedpokój, pokój dzienny z jadalnią i kuchnią o powierzchni około 30m2, łazienka oraz otwarta klatka schodowa.
NA PIĘTRZE: 3 sypialnie oraz łazienka
NA STRYCHU: otwarta przestrzeń o pow. użytkowej 14m2

Pierwszy budynek posiada działkę o powierzchni 291m2, kolejne około 230m2 oraz ostatni 441m2. Budynki są zorientowane wschód-zachód z wejściem od wschodu i częścią dzienną od zachodu.

CENY BRUTTO: pierwszy budynek 540 tys. zł, kolejne 520 tys. zł i ostatni 565 tys zł.

STANDARD WYKOŃCZENIA: budynki są wykonane w tradycyjnej technologii, pustak ceramiczny 25cm; 2 płyty żelbetowe - nad parterem i nad pietrem; dach z dachówki Wienerberger, płaska, Orea 9, Antracyt; rury i rynny spustowe Galeco; okna 3 szybowe; ocieplenie styropianem grafitowym 15 cm; tynk silikonowy (lepszy do mycia, nie akrylowy); podjazd z kostki brukowej, droga z kraty betonowej; ogrodzenie (wysokie na granicy osiedla, niskie 1 m między sąsiadami), od drogi nie ma ogrodzenia (zgodnie z wizualizacją); oświetlenie terenu niskie lampy przy gruncie przy każdym z budynków; grzejniki naścienne, ogrzewanie podłogowe w jadalni, kuchni, korytarzu przy schodach, w 2 łazienkach); piec gazowy dwu-funkcyjny z zasobnikiem 110 l; zbiornik na nieczystości stałe (szambo).

Blisko osiedla przystanek MPK, sklep, przedszkole, basen. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy oraz do Krakowa.
Kupujący NIE płaci prowizji ani podatku PCC 2% od ceny.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Prąd, woda, gaz, szambo.

KONTAKT: 506-127-636

 

Rączna
Rączna
Rączna
Rączna
Rączna
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 175
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A