Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 470MS1

TYP: budowlano-rolna, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Czułów

GMINA: Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 85,00 ar

CENA: 389 000 zł

CENA /1AR: 4 576 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 19-25/340

OPIS: Do sprzedaży działka budowlano- rolna o pow. 85 ar (część budowlana ok. 10 ar), położona w Czułowie gm. Liszki.
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, część budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą oraz pod zabudowę zagrodową. Dopuszczalne usługi do 40% pow. użytkowej wszystkich budynków na działce (max. 150m2). Wskaźnik intensywności zabudowy 0,5 a pow. biologicznie czynna min. 25%. Wysokość zabudowy 9m o kącie nachylenia dachu 37 – 45 stopni. Dla garaży i budynków gospodarczych, niezwiązanych z rolnictwem wysokość 7 m.
Działka położona wśród zabudowy jednorodzinnej z dojazdem drogą gminną, asfaltową. Nieruchomość z nachyleniem na stronę południową. Ciche i spokojne miejsce w otoczeniu zieleni.
Niedaleko przystanek autobusowy i sklep oraz szkoła.
Wymiary działki: szer. ok. 19 m – 25 m i długość ok. 340 m. Media: woda i gaz na działce, kanalizacja – została wypuszczona rura na działkę od głównego ciągu, aby nie rozkopywać drogi. Prąd przy drodze.

Cena: 389 tys. zł do negocjacji.

MEDIA: woda i gaz na działce, kanalizacja – została wypuszczona rura na działkę od głównego ciągu, aby nie rozkopywać drogi. Prąd przy drodze.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 315
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A