Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 114RS

TYP: budowlano-rolna, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Karniowice (góry Karniowskie)

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 162,00 ar

CENA: 2 054 000 zł

CENA /1AR: 12 679 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 70m (wzdłuż asfaltu) na 231m

OPIS: Wyjątkowa działka położona na szczycie wzniesienia z pięknym widokiem na południe o szerokości około 70m wzdłuż drogi asfaltowej i długości około 231m. Działka jest budowlana w części około 38 arów (70m na 55m) i reszta rolna o łącznej powierzchni 1,62ha (w aktualnym studium dodatkowo około 42 ary są w terenach budowlanych co daje szansę na powiększenie części budowlanej w przyszłości).

Media: Wodociąg, gaz, prąd i telefon na działce, kanalizacja po drugiej stronie drogi gminnej.

W obowiązującym planie zagospodarowania część budowlana leży w terenie oznaczonym symbolem M3 - tereny mieszkaniowe jednorodzinne. Ważniejsze parametry zabudowy: wysokość budynków do 9m, kąt nachylenia połaci dachu 37-45 stopni, zabudowa wyłącznie w układzie wolnostojącym, minimalna powierzchnia działki budowlanej to 20 ar, maksymalna intensywność zabudowy 0,2; minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%.

Dodatkowym atutem jest aktualne pozwolenie na budowę nowoczesnego domu o powierzchni 553m2 z dużymi przeszkleniami i funkcjonalnym układem pomieszczeń

Parter: hol wejściowy, spiżarka, strefa dzienna (salon, kuchnia, jadalnia – razem ok 80 m.kw.), szafa, WC, strefa SPA (jacuzzi, sauna, łazianka z prysznicem, beczka), siłownia, gabinet.

1 Piętro: komunikacja, antresola i 3 sypialnie, każda z łazienką i garderobą. Alternatywnie 2 sypialnie, każda z łazienką i garderobą oraz bardzo duża antresola.

Piwnica: garaż (prawie 120 m.kw.), warsztat, komunikacja, kotłownia, pralnia, szafa gospodarcza, serwerownia, pom. techniczne, pom. na sprzęt sportowy.

Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. W pobliżu las i tereny otwarte. W okolicy Dolina Bolechowicka, Kobylańska i Będkowska.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Wodociąg, gaz, prąd i telefon na działce, kanalizacja po drugiej stronie drogi gminnej.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Karniowice
Karniowice
Karniowice
Karniowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 139
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A