Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 468MS12

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Rząska

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 13,96 ar

CENA: 504 000 zł

CENA /1AR: 36 103 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 20/67

OPIS: Do sprzedaży działka budowlana o pow. 13,96 ar w Rząsce k/Krakowa. Nieruchomość przeznaczona w obowiązującym planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością wydzielenia lokalu na cele usługowe . Dopuszczalne wolnostojące budynki usługowe (do 100m2 pow. zabudowy lub 150m2 pow. użytkowej). Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania do 60 %, a pow. biologicznie czynna min. 40 %. Wysokość zabudowy do 9 m (6m garaże i budynki gospodarcze) o kącie nachylenia dachu 37 – 45 stopni.
Nieruchomość płaska, położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną, asfaltową i kilkadziesiąt metrów drogą służebną o szer. 4 m. Możliwość wydzielenia drogi jako współwłasność.

Wymiary działki: szer. ok. 20 m – 21 m i dł. ok. 67 m. Media: prąd w granicy (zostawiona pętla kabla w ziemi), kanalizacja – zostawiona końcówka rury do przyłącza, woda i gaz do podciągnięcia z drogi asfaltowej ok. 70 m do początku działki.

Działka świetnie nadaje się zarówno pod budowę dla inwestora, jak i osoby indywidualnej. Niedaleko do przystanku autobusowego, stacji PKP, sklepów, wjazdu na obwodnicę.

MEDIA: prąd w granicy (zostawiona pętla kabla w ziemi), kanalizacja – zostawiona końcówka rury do przyłącza, woda i gaz do podciągnięcia z drogi asfaltowej ok. 70 m do początku działki.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Rząska
Rząska
Rząska
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 404
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A