Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 480MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Czułów

GMINA: Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 41,00 ar

CENA: 369 000 zł

CENA /1AR: 9 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 14-30/200

OPIS: Do sprzedaży działka budowlana o pow. 41 ar w Czułowie gm. Liszki. Nieruchomość płaska, położona na górce z widokiem (przy dobrej przejrzystości) na Tatry i Babią Górę, wśród zieleni (las i łąki) z rozproszoną zabudową jednorodzinną w sąsiedztwie. Ciche i spokojne miejsce.

Zgodnie z obowiązującym planem działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i zagrodową (zakaz zabudowy bliźniaczej i szeregowej). Dopuszczalne usługi do 40% pow. użytkowej wszystkich budynków na działce. Wskaźnik intensywności zabudowy do 0,2. Powierzchnia biologicznie czynna min. 50%. Rzut budynku jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej nie może przekroczyć 250m2. Podział na nowe działki min. 20 ar, przy czym zabudowa tylko na działce (działkach) o pow. min. 15 ar. Wysokość zabudowy mieszkaniowej do 9 m o kącie nachylenia dachu 37-45 stopni (11m dla zabudowy usługowej).
Dojazd do działki drogą asfaltową oraz z drugiej strony nieruchomości drogą polną (w planie przewidziana pod rozbudowę). Do przystanku autobusowego ok. 1,5 km.
Wymiary działki: od strony południowej szer. ok. 30m -28 m na dł. ok. 91 m oraz część północna działki o szer. ok. 14 m – 13 m na dł. ok. 109 m.
Media: prąd, woda i gaz w sąsiedztwie działki przy drodze asfaltowej.

Działka znajduje się w ustronnym miejscu, gdzie można bezpośrednio doświadczyć kontaktu z naturą. Rozproszona zabudowa, las i łąki stanowią oazę spokoju, przy czym do centrum Krakowa jest ok. 20 km.


Cena: 369 tys. zł do negocjacji.

MEDIA: przy drodze asfaltowej, do podciągnięcia
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
Czułów
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 94
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A