Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 474MS1

TYP: pod inwestycję, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Mogilany (wschodni)

GMINA: Mogilany (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 14,80 ar

CENA: 320 000 zł

CENA /1AR: 21 622 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 49/32-28,5

OPIS: Do sprzedaży działka o pow. 14,8 ar w Mogilanach k/Krakowa. Nieruchomość o charakterze inwestycyjnym, tzn. w obecnym planie zagospodarowania jest to teren rolny, przy czym w b.r. UG Mogilany przystąpił do sporządzania nowego planu, który obejmuje m.in. przedmiot sprzedaży.
Wg obowiązującego studium teren przeznaczony będzie w nowym planie pod zabudowę mieszkalno - usługową (także zagrodową) w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Maksymalny wskaźnik pow. zabudowy 50%, a biologicznie czynnej 30 % przy zabudowie mieszkaniowej, 20 % przy mieszkalno- usługowej oraz 40 % przy zagrodowej.
Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z widokiem na okolicę. Teren z nachyleniem wschodnio – północnym. Działka będzie ostatnią z budowlanych, co sprawia, że miejsce będzie dość intymne. W bliskim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, pola, łąki i tereny zielone.
Wymiary działki: szer. ok. 28,5 m – 32 m i dł. ok. 49 m.
Dojazd do działki drogą gminną asfaltową i kilkadziesiąt metrów drogą wewnętrzną, częściowo utwardzoną (udział w cenie).

Bardzo fajny teren do zamieszkania, a w przypadku przekształcenia terenu w nowym planie na działkę budowlaną zysk na wartości nieruchomości.

MEDIA: na działce znajdują się 2 studzienki kanalizacyjne. Prąd, woda i gaz w odl. ok. kilkudziesięciu metrów od działki.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Mogilany
Mogilany
Mogilany
Mogilany
Mogilany
Mogilany
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 132
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A