Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 124RS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Nawojowa Góra

GMINA: Krzeszowice (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 8,00 ar

CENA: 185 000 zł

CENA /1AR: 23 125 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 23m na 35m

OPIS: Płaska, ogrodzona działka w całości budowlana w obowiązującym planie zagospodarowania położona w Nawojowej Górze przed Krzeszowicami. Dojazd szeroką drogą prywatną bardzo dobrze utwardzoną około 50m od asfaltu (udział w cenie działki). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Prąd, woda i gaz około 50m od asfaltu (właściciel działki sąsiedniej jest zainteresowany wspólnym podciągnięciem). Kanalizacja przy granicy działki u sąsiada.

Przybliżone wymiary to 23m na 35m. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o tej samej powierzchni i cenie.

W planie zagospodarowania działka leży w terenach oznaczonych symbolem MU1 - zabudowa mieszkaniowo-usługowa w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym, dopuszcza się zabudowę szeregową; powierzchnia nowo wydzielanych działek nie może być mniejsza niż – 700 m2; maksymalna wysokość budynków 10,5m; dachy o kącie nachylenia głównych połaci od 30° do 45°, dopuszcza się dachy płaskie; maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 55% terenu inwestycji; wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 25% terenu inwestycji.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Prąd, woda i gaz około 50m od asfaltu (właściciel działki sąsiedniej jest zainteresowany wspólnym podciągnięciem). Kanalizacja przy granicy działki u sąsiada.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Nawojowa Góra
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 111
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A