Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 397MS12

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Zabierzów (Centrum) , ulica Sportowa

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 30,00 ar

CENA: 1 400 000 zł

CENA /1AR: 46 667 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 33/60-22/37

OPIS: Do sprzedaży działka o pow. 30 ar w Zabierzowie k/Krakowa. Zgodnie z obowiązującym planem teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową (nieuciążliwa działalność) w układzie wolnostojącym, bliźniaczym lub szeregowym. Max. wskaźnik intensywności zabudowy to: 0,4 (mieszkaniowa) i 0,5 (usługowa). Powierzchnia biologicznie czynna odpowiednio: 30% i 20%.

Wymiary działki: szer. ok. 33 m – 35 m na dł. ok. 58 m 62 m i fragment działki (ok.7 ar) o wymiarach szer. Ok. 21 m -22 m i dł. ok. 37 m. Część działki (ok. 2 ar) stanowi drogę dojazdową o szer. ok. 4 m i dł. ok. 50 m. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja na działce oraz przy drodze.
Dojazd drogą gminną, asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, przedszkole, komisariat policji

Nieruchomość położona w centrum Zabierzowa w niedalekim sąsiedztwie Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole, boisko sportowe, domki jednorodzinne, szkoła, basen, komisariat policji i sklep oraz stacja PKP. Jest to jedna z ostatnich, takich działek w centrum wsi. Dojazd drogą gminną, asfaltową.

Bardzo dobra lokalizacja pod budowę osiedla domków (mieszkań). Nieruchomość godna polecenia ze względu na komfort życia (sąsiedztwo, terenów rekreacyjnych w okolicy, bliskość miasta, dojazdu do obwodnicy i lotniska, szkoły, basenu, przystanku autobusowego i PKP, sklepów itp.).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na miejscu.

Cena: 1.400.000 zł do negocjacji

MEDIA: prąd, woda, gaz i kanalizacja na działce oraz przy drodze.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Zabierzów
Zabierzów
Zabierzów
Zabierzów
Zabierzów
Zabierzów
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 134
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A