Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 495MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Golkowice

GMINA: Wieliczka (powiat wielicki, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 10,00 ar

CENA: 240 000 zł

CENA /1AR: 24 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 27/36

OPIS: Do sprzedaży 5 działek po 10 ar każda, położone w miejscowości Golkowice, gmina Wieliczka. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z ograniczonym rozwojem (,,MNO”).
Zabudowa jedynie wolnostojąca mieszkaniowa, usługowa lub mieszkalno- usługowa. Plan wymaga uzyskania wcześniej dokumentacji geologiczno- inżynierskiej, potwierdzającej, że nowa zabudowa nie naruszy i nie uaktywni osuwiska. Opracowanie geologiczne dla całego terenu zostało zlecone przez sprzedających (termin marzec/kwiecień 2022 r.). Nowi nabywcy dostaną już gotowe opracowanie.
Wskaźnik pow. zainwestowania do 30%, a pow. biologicznie czynna min. 70%. Wysokość zabudowy mieszkaniowej, usługowej lub mieszkalno-usługowej do 11 m o kącie nachylenia dach 30 – 45 stopni.
Działki położone na wzniesieniu z widokiem na okolicę. Cały teren został wyrównany i przygotowany pod budowę. Kształtem zbliżone do prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i wewnętrzną (szer. 5m), która po wykonaniu przyłączy, będzie wyłożona kostką brukową. Udział w drodze w 1/9 części w cenie zakupu działki oraz dodatkowo we współwłasności plac zabaw, siłownia plenerowa, parking/garaż rowerowy.

Media: do wszystkich działek będą wykonane przyłącza prądu, wody i gazu. Kanalizacja jest w końcowym etapie budowy. Jako tymczasowe rozwiązanie planowane jest szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wymiary działek: w zależności od działki szerokość ok. 20 m – 27 m i długość ok. 36 m – 45 m.

Istnieje możliwość kupna działki z gotowym domem jednorodzinnym, murowanym, energooszczędnym. Proponowany projekt to: www archipelag.pl/projekty-domow/mini-13-plus o powierzchni użytkowej 140 mkw. Można zawrzeć umowę na budowę domu (w stanie deweloperskim około 3 000 zł za metr kw., w zależności od wybranego projektu i inflacji).

Nieruchomość sprzedawana jest przez firmę, która może po dokonaniu wcześniejszych uzgodnień , uzbroić działki, oraz uzyskać pozwolenie na budowę, wszystkie powyższe prace zostały już zlecone i opłacone i nie wymagają osobistego udziału.

Działka zlokalizowana jest 700 metrów od południowej granicy Krakowa i 300 metrów od rzeki Wilgi. Wygodne usytuowanie, czas dojazdu do centrum Krakowa ok. 15 minut. Ciche i spokojne miejsce w otoczeniu zieleni.

Cena: 220 – 240 tys. zł w zależności od wybranej działki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na miejscu.

MEDIA: do wszystkich działek będą wykonane przyłącza prądu, wody i gazu. Kanalizacja jest w końcowym etapie budowy. Jako tymczasowe rozwiązanie planowane jest szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Golkowice
Golkowice
Golkowice
Golkowice
Golkowice
Golkowice
Golkowice
Golkowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 88
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A