Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 28M1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Sanka (na górce)

GMINA: Krzeszowice (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 16,81 ar

CENA: 170 000 zł

CENA /1AR: 10 113 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 18-32/72

OPIS: Do sprzedaży działka w całości budowlana - tereny mieszkalnictwa zagrodowego i jednorodzinnego. Dopuszczalna zabudowa (do 20% pow. działki) pod usługi związane z obsługą ruchu turystycznego; usługi publiczne oraz działalność gospodarczą nie uciążliwą dla mieszkalnictwa. Wysokość zabudowy max. 10 m do kalenicy; kąt nachylenia dachu 37-45 stopni. Powierzchnia zabudowy max. do 30% powierzchni działki.
Media: Woda na działce, prąd i gaz u sąsiada. Kanalizacja.
Wymiary działki: szer. ok. 18 m - 32 m i dł. ok. 72 m. Działka płaska, położona na górce z widokiem na okolicę. Ciche i spokojne miejsce. W sąsiedztwie domki jednorodzinne.
Dojazd drogą gminną asfaltową i ok. 60 m drogą utwardzoną służebną - wpis w księdze wieczystej. W okolicy sklep, kościół, przystanek PKS/BUS, szkoła.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: woda na działce, reszta u sąsiada
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Sanka
Sanka
Sanka
Sanka
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 1876
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A