Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 87RS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Szczyglice

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 19,00 ar

CENA: 380 000 zł

CENA /1AR: 20 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 15m na 130m

OPIS: Działka w całości budowlana położona w Szczyglicach w bardzo atrakcyjnym miejscu na wzniesieniu. Bardzo korzystne ułożenie – wjazd na działkę od strony północnej bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. Teren o niewielkim nachyleniu południowym z ładnym przestrzennym widokiem na okolicę. Działka posiada długość 130m i szerokość 15m co pozwala wybudować dom o szerokości około 7 metrów – należy zachować 4m od granicy przy ścianie budynku z oknami, 3m bez okien; plan zagospodarowania dopuszcza możliwość zabudowy w granicy przy działkach węższych niż 16 metrów. Istnieje wiele ciekawych projektów na działki o tych parametrach. Media: gaz przy działce wzdłuż drogi, woda, kanalizacja, prąd, telefon na działce sąsiedniej (jest zgoda na przeciągnięcie). Istniejąca zabudowa dostępna z równoległej drogi poniżej nie przysłania widoków na okolicę. Działka jest ogrodzona z trzech stron. Plan zagospodarowania dopuszcza w tym rejonie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą (zakaz zabudowy bliźniaczej oraz szeregowej); wskaźnik powierzchni zainwestowania 60%; kąt nachylenia połaci dachowych 37-45 stopni. W pobliżu przystanek MPK, sklep spożywczy, szkoła. Znakomity dojazd do centrum Krakowa. Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636.

MEDIA: Gaz przy działce wzdłuż drogi, woda, kanalizacja, prąd, telefon na działce sąsiedniej (jest zgoda na przeciągnięcie).
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Szczyglice
Szczyglice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 1273
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A