Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 321MS1

TYP: budowlano-rolna, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Bolechowice

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 41,00 ar

CENA: 790 000 zł

CENA /1AR: 19 268 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 17/250

OPIS: Do sprzedaży działka budowlano – rolna o pow. 41 ar, zabudowana budynkiem mieszkalnym i stodołą, położona w Bolechowicach gm. Zabierzów. Dom parterowy, częściowo podpiwniczony (w ½ części) o pow. zabudowy ok. 112m2 (14x8) z lat 40-tych, zbudowany z cegły. Dom składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki i spiżarki oraz ganku. Stodoła drewniano-murowana o pow. zabudowy ok. 108m2 (12x9).
Działka w obecnie obowiązującym planie zagospodarowania w ok. 29 ar budowlana, reszta (ok. 12 ar) rolna. W nowym planie (w trakcie opracowania) teren budowlany powinien być poszerzony o dodatkowe ok. 9,5 ar. Wymiary działki: szer. ok. 17m i dł. ok. 250 m. Media: prąd, gaz, woda i kanalizacja na działce.
Zgodnie z zapisami planu teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową. Dopuszczalna zabudowa mieszkalno-usługowa, usługowa i budynków gospodarczych. Wskaźnik intensywności zabudowy do 0,35. Funkcje dopuszczalne do 20% pow. działki budowlanej. Wysokość budynków do 9m o kącie nachylenia dachu 37 – 45 stopni.
Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze gminnej, asfaltowej w otoczeniu domów jednorodzinnych i terenów zielonych. W okolicy przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, przedszkole i kościół. Ciche i spokojne miejsce.

Cena do negocjacji.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: wszystkie media na działce
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
Bolechowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 1251
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A