Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 352MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Mników

GMINA: Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 26,00 ar

CENA: 161 000 zł

CENA /1AR: 6 192 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 45-55/55

OPIS: Do sprzedaży działka budowlana o pow. 26 ar, położona w Mnikowie gm. Liszki. Zgodnie z obowiązującym planem nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Dopuszczalne usługi, które nie zmienią funkcji użytkowej budynku mieszkalnego. Wskaźnik intensywności zabudowy do 0,2. Wysokość budynków mieszkalnych max. do 9,5 m, przy dopuszczalnej liczbie kondygnacji 1,5 (budynek parterowy z użytkowym poddaszem) i kącie nachylenia dachu 37 – 45 stopni.

Wymiary działki: szer. ok. 45 – 55 m i dł. ok. 55 m.
Media: Prąd, woda i gaz do podciągnięcia (z sąsiadami jako rozbudowa sieci). Kanalizacja – obecnie trwa rozbudowa sieci.

Nieruchomość płaska, położona na niewielkim wzniesieniu z piękną panoramą południa - oprócz Tatr, widać klasztor w Tyńcu i dolinę Wisły. W sąsiedztwie las z dolinką mnikowską.

Dojazd drogą asfaltową oraz kilkadziesiąt metrów wewnętrzną.

Cena 161 tys. zł do negocjacji.

Nieruchomość dla ludzi ceniących bliski kontakt z przyrodą oraz miłośników ładnych widoków.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: Prąd, woda i gaz do podciągnięcia (z sąsiadami jako rozbudowa sieci). Kanalizacja – obecnie trwa rozbudowa sieci.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Mników
Mników
Mników
Mników
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 1295
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A