Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 362MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Zabierzów (PD część)

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 23,00 ar

CENA: 590 000 zł

CENA /1AR: 25 652 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 30/76

OPIS: Do sprzedaży działka budowlana o pow. 23 ar, położona w Zabierzowie k/Krakowa. Zgodnie z obowiązującym planem teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową (nieuciążliwa działalność) w układzie wolnostojącym, bliźniaczym lub szeregowym. Max. wskaźnik intensywności zabudowy to: 0,4 (mieszkaniowa) i 0,5 (usługowa). Powierzchnia biologicznie czynna odpowiednio: 30% i 20%.
Wymiary działki: szer. ok. 30 m i dł. ok. 76 m. Media: prąd na działce. Kanalizacja w drodze, gaz i woda u sąsiada.
Nieruchomość z lekkim nachyleniem na stronę północną, położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Na działce znajduje się niewielki domek drewniany do wyburzenia. Dojazd drogą gminną. W okolicy sklep, przystanek autobusowy i las.
Bardzo dobra lokalizacja na budowę domku. Nieruchomość godna polecenia ze względu na komfort życia (sąsiedztwo, terenów rekreacyjnych, bliskość miasta, dojazdu do obwodnicy i lotniska, szkoły, basenu, przystanku autobusowego i PKP, sklepów itp.).

Cena do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: prąd na działce. Kanalizacja w drodze, gaz i woda u sąsiada.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Zabierzów
Zabierzów
Zabierzów
Zabierzów
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 1195
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A