Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 381MS12

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Wielka Wieś

GMINA: Wielka Wieś (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 22,00 ar

CENA: 500 000 zł

CENA /1AR: 22 727 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 21,5/102

OPIS: Do sprzedaży działka o pow. ok. 22 ar (do wydzielenia), położona w Wielkiej Wsi k/Krakowa. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową – nie oddziaływającą na środowisko. Powierzchnia zabudowy do 25 %, a pow. biologicznie czynna min. 40 %, przy czym zabudowa usług publicznych i komercyjnych, wolnostojąca do 100m2 pow. zabudowy. Budynki mieszkalne jednorodzinne można budować wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej.
Działka będzie wydzielana z większej powierzchni. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową i kilkadziesiąt metrów drogą wewnętrzną (częściowo już istniejąca kostka brukowa). Media: wszystkie dostępne przy działce. Wymiary działki: szer. ok. 21,5 m na dł. ok. 102 m.
Nieruchomość lekko nachylona na stronę wschodnią, ogrodzona i zagospodarowana. Na działce znajduje się stodoła do wyburzenia lub przebudowy. W sąsiedztwie budynki jednorodzinne oraz noclegowe. Niedaleko szkoła, przystanek autobusowy, market. W okolicy tereny zielone.
Teren świetnie nadaje się pod budowę kilku domów lub jednego z dużą działką.

Cena: 500 tys. zł do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: wszystkie media przy działce
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Wielka Wieś
Wielka Wieś
Wielka Wieś
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 1067
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A