Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 384MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Wielka Wieś (zachodni)

GMINA: Wielka Wieś (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 90,00 ar

CENA: 1 800 000 zł

CENA /1AR: 20 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 55/132

OPIS: Do sprzedaży działka budowlana o pow. 90 ar w Wielkiej Wsi k/Krakowa. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Powierzchnia zabudowy do 25%, a pow. biologicznie czynna min. 40%. Wysokość budynków mieszkalnych max. 9 m do kalenicy o kącie nachylenia dachu 35 – 42 stopni.
Nieruchomość położona na wzniesieniu z południowym nachyleniem w otoczeniu zieleni w dolinie Kluczwody. Z działki roztacza się ładny widok na okolicę i góry. W sąsiedztwie domki jednorodzinne i łąki. Ciche i spokojne miejsce. Dojazd drogą gminną, asfaltową.
Działka o kształcie zbliżonym do trapezu (zob. na mapce kolor niebieski) o wymiarach: szer. ok. 55 – 57 m na dł. ok. 132 m i kawałek o szer. ok. 35 – 42 m na dł. ok. 67 m.
Media: na działce gaz, woda i kanalizacja do podciągnięcia.

Możliwość powiększenia działki o część rolną ok. 72 ar (na mapce kolor żółty) i teren zieleni ok. 15 ar (kolor zielony). Cena do uzgodnienia.

Cena za część budowlaną: 1,8 mln zł do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: na działce gaz, woda i kanalizacja do podciągnięcia.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Wielka Wieś
Wielka Wieś
Wielka Wieś
Wielka Wieś
Wielka Wieś
Wielka Wieś
Wielka Wieś
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 717
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A