Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 390MS1

TYP: usługowa, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Kraków (Wola Justowska)

GMINA: Kraków (powiat Kraków, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 10,28 ar

CENA: 1 600 000 zł

CENA /1AR: 155 642 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 20-26/45

OPIS: Do sprzedaży działka o pow. 10,28 ar na Woli Justowskiej w Krakowie, w jednym z ładniejszych miejsc. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę usługową z zakresu hotelarstwa i turystyki. W obowiązującym Studium, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni terenu inwestycji. Powierzchnia biologicznie czynna min. 70% powierzchni terenu inwestycji. Zakaz stosowania dachów płaskich. Dopuszcza się obiekty małej gastronomii, garaży i parkingów podziemnych.
Nieruchomość znajduje się w jednej z najładniejszych części Woli Justowskiej, w okolicy Parku Decjusza. Działka na wzniesieniu, prawie płaska. W sąsiedztwie budynki mieszkalne i użyteczności publicznej, park oraz tereny niezabudowane.
Wymiary działki (kształt trapezu): szer. ok. 20 – 26 m na dł. ok. 45 m. Dojazd drogą gminną i ok. 150 m wewnętrzną. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja na działkach obok (50m – 100 m) lub z drogi gminnej ok. 150 m.
Ciche i spokojne miejsce w otoczeniu zieleni.

Cena: 1,6 mln zł do negocjacji.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: na działkach sąsiednich
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Kraków
Kraków
Kraków
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 461
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A