Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 414MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Bolechowice

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 82,00 ar

CENA: 2 296 000 zł

CENA /1AR: 28 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 33/250

OPIS: Do sprzedaży działka budowlana o pow. 82 ar, położona w Bolechowicach – gm. Zabierzów. Teren, zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, bez usług i obiektów sportowo – rekreacyjnych. Zakaz zabudowy bliźniaczej i szeregowej. Max. wskaźnik powierzchni zabudowy 40%, wskaźnik intensywności zabudowy min. 0,01 a max. 0,35. Pow. biologicznie czynna min. 50%. Jedno miejsce parkingowe na 1 lokal mieszkalny. Wysokość budynków mieszkalnych max. 9 m, ale nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne o kącie nachylenia dachu 35 -45 stopni. Szer. elewacji frontowej budynku, znajdującej się od strony frontu działki winna stanowić co najmniej połowę jego wysokości.
Wymiary działki: szer. ok. 33 m na dł. ok. 250 m (dłuższy bok wzdłuż drogi gminnej). Media: prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej. Gaz – potrzeba rozbudowy pod większą ilość domków.
Nieruchomość płaska. Dojazd drogą gminną, utwardzoną. W sąsiedztwie domki jednorodzinne i pola.
Działka podzielona jest na 22 ar oraz 2 x po 30 ar. Możliwość kupna ich osobno.
Teren zarówno dla dewelopera, jak i pod domi indywidualne.

Cena: 28 tys. zł/ ar


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: prąd, woda, kanalizacja
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Bolechowice
Bolechowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 249
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A