Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 84RS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Dobra (k/Limanowej)

GMINA: Dobra (powiat limanowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 31,00 ar

CENA: 115 000 zł

CENA /1AR: 3 710 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 35m na 63m oraz 17m na 48m.

OPIS: Bardzo atrakcyjna działka budowlana (obowiązujący plan zagospodarowania) położona na wzniesieniu w miejscowości Dobra k/Limanowej. Miejsce bardzo słoneczne o niewielkim nachyleniu. Od strony południowej widok na górę Łopień, na północ widok na okoliczne wzniesienia.

Wjazd na działkę od strony północno-zachodniej (korzystnie dla usytuowania domu). Kształt działki (pokazany na zdjęciu) jest zbliżony do dwóch prostokątów przylegających do siebie z lekkim przesunięciem o przybliżonych wymiarach 35m x 63m oraz 17m na 48m. Działka przylega bezpośrednio do drogi gminnej.

Wodociąg na działce, prąd i gaz w drodze przy działce sąsiedniej, kanalizacja będzie realizowana w tym roku (informacje można uzyskać w gminie).

Malownicza okolica oferuje atrakcje turystyczne: szlaki piesze, rowerowe. W odległości poniżej 15km znajduje się wyciąg narciarski KasinaSki.

Cena do negocjacji.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Wodociąg na działce, prąd i gaz w drodze przy działce sąsiedniej, kanalizacja będzie realizowana w tym roku (informacje można uzyskać w gminie).
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Dobra
Dobra
Dobra
Dobra
Dobra
Dobra
Dobra
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 95
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A