Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 91RS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Brzezie

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 7,00 ar

CENA: 196 000 zł

CENA /1AR: 28 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 24m na 29m

OPIS: Atrakcyjna, płaska działka budowlana położona bezpośrednio przy ślepej, asfaltowej drodze gminnej w bardzo spokojnym miejscu. Dogodne wymiary: około 24m na 29m. Prąd, woda, gaz i kanalizacja bezpośrednio przy działce w drodze gminnej. Działka ogrodzona z trzech stron. W pobliżu szkoła, przystanek MPK. W odległości około 3km znajduje się galeria handlowa Futura i wyjazd na obwodnicę a w okolicy park krajobrazowy "Dolinki Krakowskie".

W obowiązującym planie zagospodarowania działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Ważniejsze parametry zabudowy: Parametry zabudowy: wskaźnik powierzchni zabudowy do: 50%, wskaźnik intensywności zabudowy: od 0,01 do 0,35; wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej od: 40%; maksymalna wysokość budynków: 9m; kąt nachylenia połaci dachu: od 35° do 45°.

Sprzedawane jest prawo użytkowania wieczystego. Po wybudowaniu budynku mieszkalnego i oddaniu do użytkowania prawo to z mocy ustawy przechodzi na własność. Opłata przekształceniowa wynosi w tym przypadku około 8 tys. zł jeżeli zostanie zapłacona jednorazowo w pierwszym roku. Można również płacić 1 tysiąc złotych rocznie przez 20 lat.

Cena do negocjacji.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Prąd, woda, gaz i kanalizacja bezpośrednio przy działce w drodze gminnej.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Brzezie
Brzezie
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 189
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A