Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 448MS12

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Radwanowice

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 35,00 ar

CENA: 297 000 zł

CENA /1AR: 8 486 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 46/72-86

OPIS: Do sprzedaży działka o pow. 35 ar w Radwanowicach gm. Zabierzów. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem nieuciążliwych usług (do 25%). Maksymalna intensywność zabudowy do 0,2. Powierzchnia biologicznie czynna min. 60%. Wysokość zabudowy mieszkaniowej do 9 m o kącie nachylenia dachu 37 – 45 stopni.

Działka położona na wzniesieniu z nachyleniem południowo- zachodnim i panoramicznym widokiem na okolicę. W sąsiedztwie nowe domy, las i łąki. Ciche i spokojne miejsce w otoczeniu zieleni. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Media na działce: kanalizacja (przyłącz – studzienka), woda, gaz (zostawiona końcówka rury do przyłącza). Prąd na działce obok.

Wymiary działki: szer. ok. 46 m i dł. ok. 72 m – 86 m (kształt trapezu). Ukształtowanie działki pozwala na budowę 2 dużych domów lub kilku mniejszych.

Cena: 297 tys. zł

MEDIA: na działce: kanalizacja (przyłącz – studzienka), woda, gaz (zostawiona końcówka rury do przyłącza). Prąd na działce obok.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Radwanowice
Radwanowice
Radwanowice
Radwanowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 54
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A