Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 451MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Kraków (os. Skotniki)

GMINA: Kraków (powiat Kraków, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 6,00 ar

CENA: 270 000 zł

CENA /1AR: 45 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 20/30

OPIS: Do sprzedaży działka 6 ar w Krakowie os. Skotniki. Nieruchomość jest objęta obowiązującym planem zagospodarowania. Zgodnie z jego zapisami teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (zakaz budowy bliźniaków i szeregówek oraz zakaz lokalizacji budynków gospodarczych od strony dróg publicznych). Dopuszczalne wiaty, altany, oranżerie.
Wskaźnik intensywności zabudowy 0,1 – 0,4. Powierzchnia biologicznie czynna min. 70%. Wysokość zabudowy mieszkaniowej do 10 m, a garaży do 5 m. Dachy o kącie nachylenia dachu 25 – 45 stopni z dopuszczeniem dachów płaskich w formie tarasu nad niższymi częściami budynku z możliwością zadaszenia. Kolory pokrycia: szary, czerwony i brązowy.
Działka położona na niewielkim wzniesieniu z widokiem na Las Wolski i klasztor Kamedułów i przestrzennym widokiem na okolicę. Dojazd drogą gminną i fragment wewnętrzną na zasadzie współwłasności (udział w cenie). W sąsiedztwie domki jednorodzinne i łąki. Duże terenów spacerowych.
Media: gaz w drodze wewnętrznej przy działkach. Prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej. Wymiary działek: szer. ok. 20 m plus droga wewnętrzna i dł. ok. 30 m.

Niedaleko do przystanku autobusowego, placu zabaw. W okolicy sklepy, apteka, kościół, przedszkola (w tym 2 prywatne), szkoła i wiele innych.

Jest to jedno z fajniejszych miejsc do zamieszkania w Krakowie.

Cena: 270 tys. zł do negocjacji.

MEDIA: gaz w drodze wewnętrznej przy działkach. Prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Kraków
Kraków
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 114
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A