Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 95RS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Brzoskwinia (na wzniesieniu)

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 7,50 ar

CENA: 90 000 zł

CENA /1AR: 12 000 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: Kształt działki zbliżony do trapezu o średniej szerokości około 22m i długości około 34m.

OPIS: Działka w całości budowlana w obowiązującym planie zagospodarowania. Do wydzielenia około 7,5 ara z większej działki (całość 21 ar). Na działce uzyskano prawomocne pozwolenie na budowę. Projekt wraz z pozwoleniem w cenie działki. Jest to dodatkowy atut ale nie ogranicza możliwości uzyskania innego pozwolenia.

Kształt działki zbliżony do trapezu o średniej szerokości około 22m i długości około 34m. Ekspozycja działki południowa.

MEDIA: wodociąg na działce, kanalizacja w drodze bezpośrednio przy granicy działki, prąd przy granicy, gaz na działce sąsiedniej.

W obowiązującym planie zagospodarowania jest to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz nieuciążliwe usługi (symbol M1U) - możliwa zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Minimalna powierzchnia działki budowlanej to 7ar; intensywność zabudowy do 0,4; powierzchnia biologicznie czynna min. 30%; wysokość budynków do 9m; kąt nachylenia połaci dachu 37-45%.

Dojazd drogą gminną asfaltową. W pobliżu szkoła, sklep, przystanek MPK oraz liczne trasy spacerowe i rowerowe. Dobry dojazd do Krakowa i na obwodnicę.

Istnieje możliwość zakupu działki w całości 21 arów w cenie 250 tys zł.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Wodociąg na działce, kanalizacja w drodze bezpośrednio przy granicy działki, prąd przy granicy, gaz na działce sąsiedniej.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Brzoskwinia
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Brzoskwinia
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 170
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A