Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 95ARS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Brzoskwinia (na wzniesieniu)

GMINA: Zabierzów (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 21,00 ar

CENA: 250 000 zł

CENA /1AR: 11 905 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: Kształt działki zbliżony do trapezu o średniej szerokości około 34m i długości około 61m.

OPIS: Działka w całości budowlana w obowiązującym planie zagospodarowania. Na działce uzyskano prawomocne pozwolenie na budowę. Projekt wraz z pozwoleniem w cenie działki. Jest to dodatkowy atut ale nie ogranicza możliwości uzyskania innego pozwolenia.

Kształt działki zbliżony do trapezu o średniej szerokości około 34m i długości około 61m. Ekspozycja działki południowa.

MEDIA: wodociąg na działce, kanalizacja w drodze bezpośrednio przy granicy działki, prąd przy granicy, gaz na działce sąsiedniej.

W obowiązującym planie zagospodarowania jest to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz nieuciążliwe usługi (symbol M1U) - możliwa zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Minimalna powierzchnia działki budowlanej to 7ar; intensywność zabudowy do 0,4; powierzchnia biologicznie czynna min. 30%; wysokość budynków do 9m; kąt nachylenia połaci dachu 37-45%.

Dojazd drogą gminną asfaltową. W pobliżu szkoła, sklep, przystanek MPK oraz liczne trasy spacerowe i rowerowe. Dobry dojazd do Krakowa i na obwodnicę.

Istnieje możliwość zakupu części działki o powierzchni 7,5 ar w cenie 90 tys zł.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Wodociąg na działce, kanalizacja w drodze bezpośrednio przy granicy działki, prąd przy granicy, gaz na działce sąsiedniej.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Brzoskwinia
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Brzoskwinia
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 154
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A