Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 101RS

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Tomaszowice

GMINA: Wielka Wieś (powiat krakowski, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 12,00 ar

CENA: 410 000 zł

CENA /1AR: 34 167 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 33m na 36m

OPIS: Bardzo atrakcyjna działka budowlana położona na wzniesieniu, płaska z ładnym widokiem na okolicę. Przybliżone wymiary to 33m na 36m. Prąd, woda, gaz i kanalizacja doprowadzone do działki. Dojazd drogą prywatną utwardzoną (udział w cenie działki) około 90m od asfaltu. Działka w całości budowlana w obowiązującym planie. Ponadto, na działkę wydano prawomocne pozwolenie na budowę na dom jednorodzinny - projekt firmy Archon "Dom w kortlandach (G2)". W okolicy przystanek MPK, sklep oraz tereny rekreacyjne.

Parametry zabudowy z planu: W obowiązującym planie zagospodarowania jest to teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Budynki mieszkalne jednorodzinne powinny być lokalizowane w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym (z wykluczeniem układu szeregowego); wskaźnik powierzchni zabudowy do 25%, wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej min. 40%; kąt nachylenia połaci głównych 35-42 stopni; maksymalna wysokość budynków mieszkalnych wynosi 9,0 m.

Kontakt do biura nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: Prąd, woda, gaz i kanalizacja doprowadzone do działki.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 506-127-636

 

Tomaszowice
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 107
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A