Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 439MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania

LOKALIZACJA: Jaroszówka

GMINA: Gdów (powiat wielicki, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 10,99 ar

CENA: 99 000 zł

CENA /1AR: 9 008 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 29/40

OPIS: Do sprzedaży ładnie położona działka budowlana o pow. 10,99 ar w Jaroszówce gm. Gdów. Zgodnie z planem zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną o niskiej intensywności dla budynków wolnostojących i bliźniaków. Dopuszczalna zabudowa o podwyższonej intensywności dla budynków 2-rodzinnych. Wskaźnik intensywności zabudowy max. 0,3 dla niskiej oraz max. 0,4 dla podwyższonej intensywności. Powierzchnia biologicznie czynna odpowiednio min. 60 % i 50%. Wysokość zabudowy mieszkaniowej max. do 10 m (parter + poddasze) o kącie nachylenia dachu 35 – 45 stopni (z tolerancją 5 stopni). Otwory okienne powinny stanowić 20% pow. elewacji frontowej.

Nieruchomość położona na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na okolicę. W sąsiedztwie domki jednorodzinne i tereny zielone. Niedaleko do szkoły, przystanku BUS-a oraz terenów rekreacyjnych nad wodą (jeziorka).
Ciche i spokojne miejsce w odl. ok. 30 km od Krakowa. Dojazd drogą asfaltową.
Wymiary działki: szer. ok. 29 m i dł. ok. 40 m. Media: prąd, woda i gaz przy działce.

Idealne miejsce do wypoczynku po trudach pracy lub jako teren pod domek rekreacyjny lub na emeryturę. Miejsce dla ludzi lubiących kontakt z naturą.

Cena: 99 tys. zł do negocjacji.

MEDIA: prąd, woda i gaz przy działce.
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Jaroszówka
Jaroszówka
Jaroszówka
Jaroszówka
Jaroszówka
Jaroszówka
Jaroszówka
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 198
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A