Nieruchomości Mila

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ  -  OFERTA NR: 461MS1

TYP: budowlana, obowiązujący plan zagospodarowania, aktualne pozwolenie na budowę

LOKALIZACJA: Kraków (Tyniec)

GMINA: Kraków (powiat Kraków, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 23,28 ar

CENA: 770 000 zł

CENA /1AR: 33 076 zł

PRZYBLIŻONE WYMIARY: 41-53/47

OPIS: Jeżeli cenisz sobie zieleń i bliski kontakt z przyrodą, ta nieruchomość jest dla Ciebie. Do sprzedaży ,,nietypowa" działka o pow. 23 ar z prawomocnym pozwoleniem na budowę (rozpoczęta budowa) domu o pow. ok. 180 m2 - ,,Dom pod Ambrowcem" - wg projektu biura Archon. Na dzień dzisiejszy został wykonany fundament pod budowę domu.
W obowiązującym planie zagospodarowania teren jako rolniczy z możliwością zalesienia.
Działka położona w otuleniu lasu tynieckiego z nachyleniem na stronę PN-Wsch. Dojazd drogą gminną asfaltową. W sąsiedztwie nowe domki jednorodzinne. Dużo zieleni i terenów spacerowych (brak możliwości zabudowy na działkach obok). Z terenu działki widać Las Wolski z klasztorem Kamedułów.
Wymiary działki: szer. ok. 41 m – ok. 53 m i dł. ok. 47 m (kształt zbliżony do trapezu). Media (łącznie z kanalizacją) do podciągnięcia ok. 40 – 60 m od działki.

Cena 770 tys. zł do negocjacji.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny.

MEDIA: do podciągnięcia
Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca.

KONTAKT: 513-122-202

 

Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 281
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A