Nieruchomości Mila

BUDYNEK NA SPRZEDAŻ (RYNEK WTÓRNY)  -  OFERTA NR: 144RS

TYP: obiekt, do częściowego wykoczenia

LOKALIZACJA: Hebdów (blisko Nowego Brzeska)

GMINA: Nowe Brzesko (powiat proszowicki, woj. małopolskie)

POWIERCHNIA: 835 m2

CENA: 1 790 000 zł

CENA /1M2: 2 144 zł

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 130,00 ar

OPIS: Na sprzedaż imponująca nieruchomość dająca wiele możliwości inwestycyjnych. Teren o łącznej powierzchni 1,3 ha zabudowany budynkami mieszkalno-usługowymi i gospodarczymi o powierzchni zabudowy około 845m2. Budynki mają stropy betonowe, co daje możliwość wykorzystania ogromnej przestrzeni na poddaszu.

W części budynku (około 200m2) od 7 lat prowadzona jest dochodowa restauracja. Istnieje możliwość powiększenia o kolejne pomieszczenia i organizacji większych imprez okolicznościowych.

Właściciel posiada również projekt i pozwolenie na budowę na "Rozbudowę i przebudowę budynku gospodarczego, przebudowę budynku mieszkalno-usługowego oraz zmianę sposobu użytkowania budynku gospodarczego i części budynku mieszkalno-usługowego na dom opieki dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych".

Na piętrze znajduje się 2-pokojowe mieszkanie z łazienką o pow około 60m2.

W budynku prąd, woda, gaz i światłowód. Kanalizacja będzie realizowana w tym roku.

Ponadto 1,3 hektarowa działka jest płaska, ogrodzona i usytuowana wysoko nad poziomem Wisły (brak jakiegokolwiek zagrożenia powodziowego). Przybliżone wymiary to 93m na 143m.

Miejsce bardzo spokojne i słoneczne z dobrym dojazdem - około 1,2km od drogi nr 79 Kraków-Sandomierz. W sąsiedztwie XII-wieczny norbertański klasztor stanowiący atrakcję turystyczną.

Więcej informacji w biurze nieruchomości: 506-127-636

MEDIA: W budynku prąd, woda, gaz i światłowód. Kanalizacja będzie realizowana w tym roku.

KONTAKT: 506-127-636

 

Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
Hebdów
 
TREŚĆ NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A DANE W NIEJ ZAWARTE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

Wizyty unikalne: 82
NIERUCHOMOŚCI MILA | 30-199 Rząska, ul. Balicka 49A